IDEJU MĀJA

Piedalies “A” festivālā!

Visas vasaras garumā, Aizputes jauniešu IDEJU MĀJĀ norisinājās „A” projekts, kurš ar vairāku darbnīcu palīdzību strādāja pie vienota mērķa –  radīt Aizputei un tās novadam jaunas atpazīstamības iespējas, kuras būtu izmantojamas tūrisma attīstībā.

„A” festivāls ir noslēdzošais „A” projekta un vasaras aktivitāšu pasākums, kura laikā tiks apvienotas praktiskās un patīkamās nodarbes. Darbnīcu laikā būs iespēja izveidot savu „A” t-kreklu, darboties stencilu un „dari pats’ platformās, izaicināt vienam otru dažādās sporta disciplīnās. Vakara otrajā psuē varēs izbaudīt labu mūziku, Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas programmas studentu izveidotās video projekcijas, kā arī būs iespēja izmantot tējnīcas piedāvātās iespējas un atpūsties ‘chillout’ zonā.

Projekta noslēgumā jaunieši īpaši aicināti izveidot paši savus „A” t-kreklus. Šī darbnīca guvusi vislielāko atsaucību pašu jauniešu un pilsētas iedzīvotāju vidū: „Kad es ieraudzīju pirmās darbnīcas rezultātu, es uzreiz vēlējos savu „A” kreklu. Nekad nesanāk pilnīgi divi vienādi krekli, tā kā katrs nēsētājs var justies individuāls un īpašs. Kad uzvelku kreklu, es reklamēju Aizputi arī ārpus tās robežām, kas man liek justies lepnai par vietu, kura man ir tik mīļa!” par T-kreklu darbnīcu stāsta viena no projektā iesaistītajām jaunietēm, Anete Zīlīte.

„A” projekts īstenots jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, praktiskā dizaina darbnīcas sietspiedes sadaļa veidota ar „Otrās elpas” stipendijas palīdzību.

„A” festivāla norises vieta un laiks – Aizputes jauniešu IDEJU MĀJA, Katoļu iela 5, Aizpute, 30.augustā, no plkst.19.00 līdz 23.00.

A festivālsjspa_logo