IDEJU MĀJA

UWC stipendiju konkurss 10. un 11. klašu skolēniem

Aicinām 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties stipendiju konkursam vidusskolas beigšanai kādā no Apvienotās Pasaules Koledžām!

Vidusskolēnu izglītības kustības „United World Colleges” (UWC) Latvijas Organizācija arī šogad aicina Latvijas akadēmiski spēcīgos un sociāli aktīvos jauniešus pieteikties mācību vietu konkursam 2017./2019. macību gadiem.

UWC organizācijas sastāvā ir septiņpadsmit starptautiskas koledžas, kas jauniešiem sniedz izglītību neatkarīgi no tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Kustības mērķis – ar izglītības un kopīgas pieredzes palīdzību veicināt mieru pasaulē un meklēt risinājumus ilgtspējīgai attīstībai.

Mācību vietas ieguvēji koledžā pavada divus mācību gadus. Mācību vietām ir pieiejamas stipendijas līdz 100% no mācību maksas, atkarībā no nodemonstrētās vajadzības. Stipendijā iekļauti mācību, uzturēšanās un ēdināšanas izdevumi visā mācību periodā. Ceļa izdevumi, kabatas nauda, kā arī citi papildu izdevumi mācību maksā nav iekļauti. Studijas jāuzsāk 2017. gada augustā.

Konkursa ietvaros 15 – 18 gadu veci jaunieši var pieteikties arī vietām 2 nedēļu UWC nometnēs 2017. gada vasarā.

Vairāk lasi šeit: https://uwclatvia.wordpress.com/stipendiju-konkurss2017/