IDEJU MĀJA

Starptautiskā zibakcija “Koučings Pasaulei”

 

Latvijas kouči sadarbībā ar IDEJU MĀJU Aizputē, piedāvāja Aizputes novada jauniešiem unikālu iespēju iepazīt un izbaudīt koučingu pie šī amata profesionāļiem.

2016.gada 20.februārī notiks OTRĀ starptautiskā Zibakcija „Koučings Pasaulei” – World Coaching Day, kuras laikā kouči iepazīstinās cilvēkus, kuriem līdz šim nav bijusi tāda iespēja, ar koučingu, piedāvājot šajā dienā bezmaksas koučinga sesijas.

 

Šīs akcijas globālais mērķis ir ik gadu novadīt 18000 sesiju visā Pasaulē!

Ja 5% ir pietiekami, lai transformētu 100%, tad veicot šo akciju 9 gadus pēc kārtas kļūst iespējams transformēt Pasauli!

Kā radās šī ideja? 2014.gada vasarā vairāki kouči no Latvijas un Krievijas tikās ICF (International Coaching Federation) Latvijas nodaļas organizētajā vasaras koučinga nometnē un strādājot kopā, radīja ideju par to, kā cilvēkiem visā pasaulē palīdzēt atrast viņu iekšējo spēku un potenciālu laimīgākai un piepildītākai dzīvei. Šī ideja bija vienkārša- visiem vienā dienā doties pie cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar koučingu un sniegt viņiem iespēju bez maksas saņemt koučsesiju.2015.gada 21.februārī notika pirmā starptautiskā zibakcija „Mēs pasaulei”. Šīs akcijas laikā 40 brīvprātīgie Latvijas kouči, kā arī kouči no Norvēģijas, Ukrainas, Krievijas, ASV, Polijas, Itāljas u.c. pasaules valstīm, bez maksas novadīja iepazīšanās koučinga sesijas cilvēkiem, kuriem tas bija interesanti un kuri līdz šim to nebija mēģinājuši. Zibakcijai bija lieliski panākumi, jo, piemēram, tikai Latvijā vien tika reģistrētas 127 novadītās sesijas!

Ar ticību tajā, ka katra šāda saruna maina cilvēka dzīves, Latvijas kouči arī šogad vēlas atkārtot šādu akciju un 2016.gada 20.februārī piedāvāt tiem cilvēkiem, kuri vēl nav saskārušies ar koučingu, bet vēlētos to izmēģināt, piedzīvot transformējošu sarunu ar profesionālu kouču.

Svarīga piezīme- akcijā aicināti piedalīties kouči, kuri ir ieguvuši atbilstošu izglītību koučinga jomā un var sevi dēvēt par profesionāliem koučiem, jo strādā atbilstoši ICF (International Coach Federation) ētikas standartiem.

 

Akcijas noteikumi:

Nemainīgi – akcija notiek tikai vienu dienu gadā – šogad, 20.februārī.

Koučs, kurš piedalās šajā akcijā, reģistrējas kouču sarakstā līdz 18.februārim, rakstot uz: ance@idejumaja.lv un informējot par saviem kontaktiem- epastu, telefona nummuru un skype vārdu. Koučs saņem ziņu no jaunieša un vienojas par abpusēji ērtāko laiku koučinga sesijai šajā sestdienā. Šajā gadījumā sesija notiek skype vidē.

Jaunietis, kurš vēlas piedalīties šajā akcijā, reģistrējas klientu sarakstā līdz 18.februārim, rakstot uz: ance@idejumaja.lv vai zvanot tel.26670756 paziņo savu e-pastu un saņem kouču sarakstu ar kontaktiem, lai varētu izvēlēties kouču un vienoties par abpusēji  izdevīgāko laiku sarunai šajā sestdienā- 20.februārī. Šajā gadījumā sesija notiek skype vidē.

——————————————————————————————————————————————————————————

Kas ir koučings:

Koučings ir process, kurā individuālais izaugsmes treneris jeb koučs Tev palīdz sasniegt privātos un biznesa mērķus. Kouča vadībā Tu, izzinot sevi, pilnveido savu potenciālu, iespējas un gūsti atbildes uz jautājumiem, kas palīdz sasniegt vēlamos mērķus.
Koučings ir attiecības, kuru rezultātā Tu ieraugi jaunas perspektīvas savā dzīvē, kā arī risinājumus šķietami nepiepildāmiem izaicinājumiem.

Koučings ir profesionālas konsultācijas:

 •  kā gūt panākumus citu pēc cita;
 •  kā virzīties augstāk pa panākumu kāpnēm, vienlaicīgi nekļūstot par panākumu gūstekni;
 • kā vadīt biznesu un nepieļaut, ka bizness vada Tevi.

Kam noderīgs koučings?

Koučings būs noderīgs Tev, ja esi gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi un mēdz rīkoties mērķu sasniegšanas labā.
Koučings ir īpaši noderīgs Tev, ja:

 •  zini, KA vēlies savā dzīvē ko mainīt, bet nezini īsti ko un kā;
 •  zini KO vēlies sasniegt, bet nezini īsti KĀ;
 •  zini KO vēlies sasniegt un zini KĀ, bet gribi tur nonākt maksimāli ātri un ar „kaifu”!

Kādi ir galvenie ieguvumi no koučinga?

 • skaidrāks un plašāks redzējums par vēlamo attīstību konkrētajā situācijā, organizācijā, personīgajā dzīvē;
 • uz personīgām vērtībām balstīta motivācija; skaidri un precīzi definēti mērķi;
 • precīzi izstrādāts darbības plāns mērķu sasniegšanai;
 • iekšējā potenciāla un resursu atklāšana, to pielietošana mērķu sasniegšanā;
 • augstāka darba un personiskās rīcības efektivitāte;
 •  atbrīvošanās no traucējošiem ieradumiem, jaunu rīcības modeļu radīšana;
 • pārliecība par savām spējām;
 • ātrāks vēlamo izmaiņu process nekā strādājot vienatnē;
 •  gandarījums par paveikto.